15-17 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасниками були: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали із 12 країн світу та України.

Змістовий ресурс освіти міста Тернополя на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» успішно презентувало управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу та Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола.

Змістовність, інноваційність та актуальність виставкового матеріалу освітян м. Тернополя високо оцінили численні відвідувачі Міжнародної виставки.

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Інституту педагогіки НАПН України Топузов Олег Михайлович, члени журі тематичних номінацій та члени оргкомітету відзначили високий рівень розвитку освіти Тернополя та досягнення   освітян міста.

Велике зацікавлення в учасників виставки викликав інформаційний каталог №04 «Освіта Тернополя», у якому репрезентовано результати плідної науково-педагогічної діяльності Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.

Упродовж трьох днів роботи освітяни, науковці, фахівці та просто відвідувачі мали чудову нагоду поспілкуватися з представниками освітніх закладів, обмінятися практичним досвідом, ознайомитися з інноваційними педагогічними ідеями та сучасними ІКТ-технологіями, а також засобами навчання. Кожен охочий відвідав конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги за участю директорів і провідних науковців, представників НАПН України, практиків галузі освіти, працівників закордонних освітніх закладів і міжнародних представництв. 

2018 рік виявився надзвичайно плідним на нагороди для освітян міста.

У тематичних номінаціях конкурсні роботи писали ТКМЦ НОІМ,  заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти та ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Освітяни Тернополя здобули 12 медалей, з яких – 7 золотих, 2 срібних та 3 бронзових!

Золотими медалями нагороджено:

 • Тернопільський  комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу
 • Галицький коледж імені В.Чорновола – дві медалі
 • Тернопільську класичну гімназію
 • Тернопільську загальноосвітню школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького
 • Тернопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича
 • Балик Надія Романівна, куратор-модератор Школи педагогів нової формації (засновник Школи – Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу), кандидат педагогічних наук, доцент ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Срібними медалями нагороджено:

 • Тернопільський технічний ліцей
 • Міську станцію юних техніків

Бронзовими медалями нагороджено:

 • Дошкільний навчальний заклад №2
 • Тернопільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
 • Вище професійно-технічне училище сфери послуг та туризму

 

Advertisements