Висловлюю щиру вдячність міському голові С.В.Надалу, організаційному комітету з присудження Премії імені Володимира Лучаківського, начальнику управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ользі Похиляк за висловлену довіру, рішучість кожного з Вас у прийнятті рішень, конструктивну творчу співпрацю та підтримку інноваційних починань у м.Тернополі.  Важливим є те, що освіта завжди була пріоритетом розвитку місцевого самоврядування в місті, а також – розуміння усіма нами змін в освітньому просторі.

Відзнака ім. В.Лучаківського в номінації «Культурно-мистецькі, наукові таінноваційні досягнення» для мене не лише висока відзнака управлінської, педагогічної праці, адже розумію, що такою Премією нагороджують найбільш достойних тернополян, а й стимул до творчого саморозвитку та самореалізації, професійного зростання, впевнений крок до впровадження інновацій відповідно до вимог сучасності. Завдяки плідній співпраці працівників управління освіти і науки Тернопільської міської ради, ТКМЦ НОІМ, навчальних закладів міста нам вдається втілювати в життя нові освітні проекти.

Впевнена, що лише праця в команді дійсно дає можливість досягти високих результатів! Разом вдасться подолати всі перешкоди, реалізовуючи завдання Нової української школи на міцному фундаменті довіри, творчості та професіоналізму!

Галина Литвинюк, директор Тернопільського комунального методичного центру

науково-освітніх інновацій та моніторингу, лауреат Премії ім.Володимира Лучаківського!

Advertisements